• bilgi@e-ehliyet.com
  • 0216 706 5161
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
3,182 ZİYARETÇİ
  • KURUM ADI: Özel Tümbay Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu
  • ADRES: Atatürk Mah. Alemdag Cad. No:110 K:4-5 Ümraniye / İstanbul
  • TELEFON: (0216) 335 75 82
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00-19:00
EĞİTİM SAATLERİ 09:00-18:00
EĞİTİM YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Sevgili sürücüler ve sürücü adayları

 

Tümbay Sürücü Kursları, ÜMRANİYE’nin ilk sürücü kursu olarak 17.05.1989 tarihinde açılmış ve günümüze kadar siz sevgili sürücülerimiz ve sürücü adaylarımıza hizmet vermektedir.

Sizlere hizmet verirken yasaların gerekleri harfiyen yerine getirilip, topluma ve fertlere saygılı olmaya özen göstermekteyiz.

Sürücü kurslarının fiziki yapısının önemine inanıyoruz. Bu nedenle sizleri derslerde rahat ettirmek fikri ile dersliklerimizin oldukça modern olmasına gayret ettik. Ayrıca yüksek kapasiteli dersliklerimizi modern araç ve gereçlerle donattık.

Ders araçlarının seçiminde de yine siz sevgili sürücü adaylarımızı rahat ettirmek ve güvenli bir kurs dönemi geçirmenizi sağlamak amacıyla 2015 model Hyundai i20 marka araçlar aldık.

Bunların hepsinden daha önemlisi siz kıymetli adaylarımızı iyi ve modern bir sürücü olarak yetiştirebilmek için günümüzün en değerli uzman öğreticilerinden oluşan bir eğitim ve öğretim kadrosu oluşturduk. Eğitim ve öğretim kadromuz Karayolları Trafik Kanunu ve Karayolları Trafik Yönetmeliği olmak üzere trafikle ilgili tüm gelişmeleri yakından takip etmekte ve adaylarımızı güncel bilgilerle donatmaktadır.

Tümbay da günümüze kadar kesintisiz kurs verilip, binlerce değerli insanın sürücü olarak yetişmesi sağlanmıştır. Şunu gururla ifade edebiliriz ki: Yetişdirdiğimiz tüm insanlar kurallara uyan, uymayanları uyaran, insanlara saygılı sürücülük sorumluluğunun bilincinde birer sürücü olarak yetişmiştir.

Sizlerden aldığımız destekle bugüne geldik, yine siz kıymetli insanların destekleriyle geleceğin sürücülerini yetiştireceğimize inanıyoruz.

1989’dan beri sizler için varız. Usta öğreticilerimizle uzun yıllardır yollarda güven temin ediyoruz. Ümraniye’de yıllarca size hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

HAYATINIZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİDİR !

KURSUMUZU GÖRMEDEN KARAR VERMEYİN !

Tümbay Sürücü Kursları

 

Şikayetleriniz İçin ( 0532 450 00 00 ) İletişime Geç

 

SÜRÜCÜ KURSU ÜMRANİYE TÜMBAY

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.