• bilgi@e-ehliyet.com
  • 0216 706 5161
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,790 ZİYARETÇİ
  • KURUM ADI: Özel Şişli Fenerbahçe Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu
  • ADRES: Meşrutiyet Mahallesi Halaskargazi Caddesi No: 364 3. Bodrum Ve 3. Kat Şişli / İstanbul
  • TELEFON: 0212 343 53 86
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00-20:00
EĞİTİM SAATLERİ 09:00-18:00
EĞİTİM YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Fenerbahçe Sürücü Kursu; Özkan Çelik ve Tekin Demirca tarafında oluşturulan ÖZTEKİN SÜRÜCÜ KURSLARI ve Eğitim Hizmetleri Limited Şirketine bağlı olarak kurulmuştur.

20 Ağustos 2003′te kuruluşunu gerçekleştiren şirket 10 Aralık 2003 tarihinde öğretime başlama izni aldıktan sonra 15 Aralık 2003 tarihinde Ders Başı yapmıştır. 28 Şubat 2004′te yapılan MTSK yazılı sınavlarına ilk kez katıldıktan sonr…a düzenli olarak eğitime devam etmiş ve sertifika almaya hak kazanan sürücü adaylarını ehliyet sahibi yapmıştır.

Fenerbahçe Sürücü Kursu, 16 Nisan 2004′te kısa sürede büyük hamle yapıp kontenjanını %50 arttırarak adayların taleplerini azami ölçüde gerçekleştirmiştir. Araç filosunu 20′ye çıkarmış, binlerce materyali tanıtım için halka dağıtmıştır. Eğitimdeki başarısını Türkiye ortalamasının çok çok üzerine çıkardığından Türkiyenin bir numaralı kursu haline gelmiştir.

Fenerbahçe Sürücü Kursu ikinci şubesini 2007 tarihinde Şişli’de açmış ve kısa sürede bu bölgenin de bir numaralı kursu haline gelmiştir. Araç filosu artık 30 dur.

Hafta sonu,hafta içi,gündüz ve akşam saatlerinde uyguladığı teorik ders programı ve günün 16 saatinde uyguladığı direksiyon eğitimi ile sürücü adaylarına büyük bir titizlikle hizmet vermektedir.

Halkla ilişkilerin seviyeli düzeyde tutulması,ödemelerde gösterilen kolaylıklar ve özel indirimler sonucu yoğun rağbet gören Fenerbahçe Sürücü Kursu,asıl şöhretini kaliteli eğitim vermesine borçludur.

Araştırmalara dayalı EĞİTİM YÖNTEMİMİZ verimliliği esas alarak hizmete devam ederken,ülkemizdeki eğitim sorunlarını yakından izleyerek üzerine düşen görevi yapacaktır.Bilimsel ve teknolojik gelişmeler toplumların yaşamını çok yönlü etkilemektedir.Yeni teknoloji ve araçlar yaşam standartlarını yükseltmektedir.

Ulaşım araçları:ekonomik,sosyal,kültürel yaralar sağlamada öne çıkmış etkili olmuştur.Ülkemizde ulaşım araçları enomik,zirai,ticari ve turizm alanlarında artan bir oranda kullanılmaktadır.Ulaşım araçlarının üretimi ve ithalatı giderek artmaktadır. Ancak bu hızlı gelişmeler ve değişmeler kısa vadede sosyokültürel değişmelerle desteklenmediği,düşünce ve davranışlarımızda köklü değişiklikler yapılmadığı için yeni teknolojilerin kullanımı büyük sorunlara yol açmaktadır. Trafikte,bu durumdan sürücüler,yayalar ve araçlarda seyahat edenler birinci derecede etkilenmektedir.

Aileleri yasa boğan,can ve mal kaybına,ömür boyu sakatlığa sebep olan ve gittikçe endişe boyutlarına ulaşan trafik kazalarını en aza indirmek kaçınılmaz bir hale gelmiştir. Karşılaşılan sorunların çözümünde eğitim en etkili araçtır. Sürücü kurslarına yüklenen;sürücü yetiştirmek,yetişenlere sınav sonucu sertifika vermek,trafik ile ilgili öğretim ve eğitim yaptırmak,görevi bizce yeterli değildir. Bu eğitim kurumlarının alanı ve sorumluluğu genişletilmelidir. Sürücü eğitim yanında yolcu ve yayalara da eğitim vermek zorunlu hale gelmiştir.Her an karşı karşıya kalınan trafik ortamında insanlarımıza uygun davranışlar kazandırmak gerekmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.