• reklam@e-ehliyet.com
  • 0216 706 5161
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,704 ZİYARETÇİ
  • KURUM ADI: Özel Kadıköy Gerçek Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu
  • ADRES: Halitağa Caddesi Nal Sokak No:3/2 Altıyol - Kadıköy / İstanbul
  • TELEFON: 0 (216) 347 1919
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 20:00
EĞİTİM SAATLERİ 08:30 - 19:30
EĞİTİM YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Gerçek Sürücü Kursları

Kadıköy Gerçek Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu diger özel kurslar gibi M.E.B.’na baglı olarak sürücü egitimi veren özel egitim kurumudur.
Kurumumuz A1 – A2 – A – B – D – D1 – M – F – H (Engelli) Sınıfı Manuel ve otomatik Araç Egitimlerini ve SRC 1-2-3-4 belgesi verebilmektedir.

Kadıköy Gerçek Sürücü Kursu kursiyerlerin trafik davranışını hem yasal hem de ahlaki bir görev olarak benimseyen sürücü adayları yetiştirmeyi ve bu bilinçte olan profesyonel sürücüler yetiştirme amacıyla hizmet etmekte ve bu amaç ışıgında hiçbir fedakarlıktan kaçınılmamaktadır.Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen kursumuz klasik kurs ortamından uzak güler yüzlü nesih ve samimi kurs ortamı sunmaktadır.

Egitimde Kalite!

VİZYONUMUZ
Toplumun,bize düşen yaşam kalitesini yükseltmek ve gelişimine katkı saglayarak egitim ve ögretimimizi, hizmetlerimizi sürücü egitim ve teknolojinin ulaştıgı en son noktada bütünlük, dürüstlük içerisinde uygun ekonomik koşullarda siz degerli sürücü adaylarımıza sunmaktır.

MİSYONUMUZ
Kursumuzda egitim alan adaylara bakış açımızın Egitim ve Ögretim odaklı olması,
İnsanın ve egitimin önemini benimsemiş ve bunu kursiyerlerine aşılamayı gaye edinmiş , Atatürk İlke ve İnkilaplarına baglı kalarak egitimi ve başarıyı en üst seviyeye çıkartmak

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.