• reklam@e-ehliyet.com
  • 0216 706 5161
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,359 ZİYARETÇİ
  • KURUM ADI: Özel Çekmeköy Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu
  • ADRES: Mehmet Akif Mah. Şahinbey Cad. No : 43/3 Çekmeköy – İstanbul
  • TELEFON: 0 (216) 611 5253
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 20:00
EĞİTİM SAATLERİ 09:00 - 18:00
EĞİTİM YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

çekmeköy sürücü kursu – çekmeköy Ehliyet Kursu

2001 yılından beri, Çekmeköy Sürücü Kursu tüm özel kurslar gibi Milli Eğitim Bakanlığı’ nın denetim ve gözetimi altında hizmet vermektedir.

Kursumuzda halen  B (otomobil) – B otomatik vites otomobil. A1 – A2-A (motosiklet), D( Otobüs, Kamyon)sınıflarında sürücü belgesi verilmektedir. 20′ er kişilik sınıflarda genç, profesyonel ve uzman bir kadro tarafından verilen eğitim, tamamıyla “bilinçli sürücüler” yetiştirmek amacına hizmet etmekte ve bu amaç ışığında hiçbir fedakarlıktan kaçınılmamaktadır.

Sınav sonuçlarında yüksek bir başarı oranını yakalayan Çekmeköy Sürücü Kursu Adaylara en son teknolojik imkanlarla eğitim vermeyi ilke edinmiştir.

Koşulsuz  müşteri  memnuniyetini ilke  edinen kursumuz klasik kurs ortamından uzak güler yüzlü ve samimi kurs ortamı sunmaktadır.

Çekmeköy Sürücü Kursu bireylerin trafik davranışını hem yasal hem de ahlaki bir görev olarak benimseyen sürücü adayları yetiştirmeyi en baştaki hedefi olarak vizyona alınmıştır.

Güvenli  araçlarla akışkan trafikte verilen direksiyon eğitimi süresince sürücü adayımızın trafiğe çıkabilecek bilgiyi ve tecrübeyi edinmesi yönünde gösterdiğimiz gayret sonucu sizin de bize katılıp “Bilinçli Sürücü” olmanız en büyük ödülümüz olacaktır.

Ülkemizin maddi ve manevi büyük zararlar gördüğü trafik kazalarının en aza indirilmesi Çekmeköy Sürücü Kursu başlattığı trafik eğitim seferberliği ile olacaktır. Çekmeköy Sürücü Kursu gelecek eğitim öğretim döneminde ilk ve orta öğretim okullarında trafik bilincinin yerleşmesi için ; ücretsiz trafik eğitimi, seminerler, broşür, kitapçık, CD gibi eğitim materyalleriyle hizmet edecektir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.