• bilgi@e-ehliyet.com
  • 0216 706 5161
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,683 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 20:00
EĞİTİM SAATLERİ 09:00 - 17:00
EĞİTİM YERLERİ İSTANBUL
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
7+8 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Gazi Cad. Teyyareci Muhammer Sok. No:13 Bağlarbaşı Üsküdar - İstanbul/Türkiye

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Hemen Ara:0 (216) 553 2767

2001 yılından beri, Altunizade Sürücü Kursu tüm özel kurslar gibi Milli Eğitim Bakanlığı’ nın denetim ve gözetimi altında hizmet vermektedir.
Kursumuzda halen  B (otomobil) – B otomatik vites otomobil. A1 – A2-A (motosiklet), D( Otobüs, Kamyon)sınıflarında sürücü belgesi verilmektedir. 20′ er kişilik sınıflarda genç, profesyonel ve uzman bir kadro tarafından verilen eğitim, tamamıyla “bilinçli sürücüler” yetiştirmek amacına hizmet etmekte ve bu amaç ışığında hiçbir fedakarlıktan kaçınılmamaktadır.
Sınav sonuçlarında yüksek bir başarı oranını yakalayan Altunizade Sürücü Kursu Adaylara en son teknolojik imkanlarla eğitim vermeyi ilke edinmiştir.
Koşulsuz  müşteri  memnuniyetini ilke  edinen kursumuz klasik kurs ortamından uzak güler yüzlü ve samimi kurs ortamı sunmaktadır.
Altunizade Sürücü Kursu bireylerin trafik davranışını hem yasal hem de ahlaki bir görev olarak benimseyen sürücü adayları yetiştirmeyi en baştaki hedefi olarak vizyona alınmıştır.
Güvenli  araçlarla akışkan trafikte verilen direksiyon eğitimi süresince sürücü adayımızın trafiğe çıkabilecek bilgiyi ve tecrübeyi edinmesi yönünde gösterdiğimiz gayret sonucu sizin de bize katılıp “Bilinçli Sürücü” olmanız en büyük ödülümüz olacaktır.
Ülkemizin maddi ve manevi büyük zararlar gördüğü trafik kazalarının en aza indirilmesi Altunizade Sürücü Kursu başlattığı trafik eğitim seferberliği ile olacaktır. Altunizade Sürücü Kursu gelecek eğitim öğretim döneminde ilk ve orta öğretim okullarında trafik bilincinin yerleşmesi için ; ücretsiz trafik eğitimi, seminerler, broşür, kitapçık, CD gibi eğitim materyalleriyle hizmet edecektir.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.